مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

کرم پودر سبک و ضد آفتاب مطلوب پوست‌های کم آب


کرم پودر سبک و ضد آفتاب مطلوب پوست‌های کم آب: کرم پودر میبلین Maybelline دسته Fit Me Dewy + Smooth
کرم پودر میبلین Maybelline دسته Fit Me Dewy + Smooth برای پوست‌های کم آب و عادی بسیار مطلوب است. بافت آن سبک و قابل انعطاف میباشد و لکه‌ها و منافذ پوست را می‌پوشاند و پوست یکدستی به وجود میاورد. این کرم پودر امکان آب‌رسانی دارااست و منجر می شود که رطوبت استاندارد پوستتان محافظت شود. کرم پودر میبلین Maybelline جور Fit Me Dewy + Smooth ،هیچ سیرتکامل مواد آلرژی‌زا و مخربی نداشته و پوست را سلامت‌خیس و شاداب‌خیس می کند. در رخ به کارگیری از کرم پودر میبلین Maybelline نیاز به ضد آفتاب ندارید؛ SPF 18 درین کرم پودر، پوست شمارا در قبال اشعه خورشید محافظت میکند. توان ماندگاری و آب‌رسانی بالا منجر گردیده این کرم پودر بین خانم‌ها بسیار دوست داستنی شود.

بهترین مارک کرم پودر

۸. کرم پودر سبک، طبیعی و آب‌رسان مطلوب پوست‌های کم آب: کرم پودر روزمره مک (MAC Studio Waterweight SPF 30 Foundation)
این کرم پودر نقش آبرسان را نیز دارااست و بسیار سبک و طبیعی بر روی پوست قرار میگیرد، در حالتی‌که پوست کم آبی دارید و در ادامه یک کرم پودر سبک؛ آب‌رسان و برای استعمال روزمره می باشید، بهتر میباشد کرم پودر مک استودیو جور Waterweight را گزینش فرمائید. این کرم پودر با SPF 30 پوست شمارا در قبال خورشید نیز نگهداری می کند و تحت عنوان یک کرم پودر ضد آفتاب میباشد. ولی بیش تر رنگ‌های این کرم پودر پر‌نور می باشند و درصورتی‌که پوست تیره‌ای دارید برای شما مطلوب نمی‌باشند.

۹. کرم پودر فول کاور برای پوست‌های کم آب: کرم پودر هدی بیوتی گونه Fauxfilter (HUDA BEAUTY Fauxfilter Foundation)
کرم پودر هدی بیوتی گونه Fauxfilter برای طولانی تر پوست‌ها مطلوب میباشد و صرفا خاص پوست‌های کم آب وجود ندارد. این کرم پودر کاور بسیار بالایی داراست و رنگ طبیعی به پوست می بخشد و آن را هموار و یکنواخت‌خیس مینماید. تناژ و رنگ این کرم پودر متناسب با پوست میباشد و ماندگاری بالایی داراست. روی پوست ماسیده و یا این که پوسته و پوسته نمیشود. این متاع مقاومت بالایی در قبال آب داشته و PH متعادلی را برای پوستتان ساخت خواهد کرد. کرم پودر هدی بیوتی مطلوب پوست‌های گندمی، جو گندمی، تیره و میانگین میباشد.

۱۰.کرم پودر سبک، ضد لک و ضد چروک برای پوست‌های کم آب: کرم پودر Charlotte نوع Tilbury Magic
کرم پودر Charlotte با پوشش دهی میانگین، دربردارنده اسید هیالورنیک و کلاژن میباشد که قادر است پوست را آب‌رسانی کرده و مرطوب نگه دارااست. علاوه بر این وجود ویتامین C در‌این کرم پودر، پوست را در قبال آفتاب مراقبت می نماید؛ کرم پودر Charlotte گونه Tilbury Magic بسیار قابل انعطاف و سبک میباشد و ماندگاری بالایی دارااست. از سایر خصوصیت‌های این کرم پودر می‌قدرت به خاصیت ضد لک و ضد چروکی آن اشاره نمود که نوعی خواص درمانی به پوست شما میبخشد. این کرم پودر سوای عطر، بو و اسانس میباشد و برای کسانی مطلوب میباشد که دیده‌های حساسی دارا‌هستند. در ایجاد کرم پودر Charlotte از هیچ سیرتکامل مواد شیمیایی به کارگیری نشده میباشد.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۸:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم پودر مطلوب پوست چرب


کرم پودرهای مایع با بیس روغنی شایسته ترین تعیین برای شما میباشند و تمام کرم پودرهایی که وضعیت درخشان دارا هستند فیس شما‌را سرزنده‌خیس و قشنگ‌خیس نشان می دهند. ولی در حالتی که مشکلی در پوستتان مثل لک، اسکار و... دارید و پوشش این کرم‌ها را مطلوب نمیبینید در آغاز پوستتان را مرطوب نمائید و یک لایه پن استیک یا این که فون چرب (سوپرا) روی پوستتان بزنید و پس از کرم پودر مایع به کار گیری فرمائید.

بهترین مارک کرم پودر

کرم پودر مطلوب پوست چرب
بعضا اشخاص بعداز شست وشو پوستشان خیلی زود چرب می‌گردد و منافذ گشوده زیاد، کمدون و جوش‌های آکنه‌ای و برخلاف پوست‌های کم آب ظاهری درخشان داراست.


در حالتی‌که پوست شما چرب میباشد هنگام خرید کرم پودر صد رد صد به لیبل آن توجه نمائید که روی آن واژه و کلمه (Oil Free) یا این که (Matt) درج شده باشد. در غیر این چهره خیر فقط براقی پوست شمارا تشدید میکند بلکه می بایست خودتان را برای زدن جوش‌های بد‌خیس فراهم فرمایید.


کرم پودرهای مایع یا این که جامد با بیس آب و پنکیک‌های کم آب تعیین خیر و خوبی برای استعمال روزانه شما میباشد. در‌صورتی‌که که پوستتان نیاز به یک پوشش حاذق‌خیس دارااست پیشین از زدن کرم مایع با یک پد مرطوب یک لایه از فون کم آب (آکوا) روی پوستتان بزنید.

 

طولانی تر بخوانید: رخ براش و کاربرد آن

کرم پودر مطلوب پوست ادغام
پوست ترکیب، رایج‌ترین دسته پوست میباشد. نصیب T چهره (زنخدان، پیشانی و روی بینی) چرب و معمولا درین نواحی کمدون‌های سرسیاه یا این که آکنه چشم می‌گردد و سایر نصیب‌ها کم آب‌خیس میباشد. پوست در فصل تابستان معمولا به مختصات پوست‌های چرب و فصل زمستان به پوست‌های کم آب شباهت داراست. در‌حالتی که پوست شما در‌این مدل جای‌دارد بایستی یک کرم پودر مطلوب پوست‌های کم آب و یک کرم پودر مطلوب پوست‌های چرب برای ۲ فصل سوزوسرما و گرما داشته باشید. در مجموع کرم پودرهای مایع با بیس آب تعیین خیر برای پوست‌های ادغام میباشد.

کرم پودر مطلوب پوست نرمال
پوست نرمال ایده آل‌ترین دسته پوست میباشد. پوستی سلامت و شاداب که چربی و آب متعادلی داراست. در حالتی‌که بلند اقبال می‌باشید و پوست شما درین جور جای دارد از هر کرم پودری میتوانید به کار گیری نمائید. برای فصل‌زمستان کرم پودرهای روغنی با پوشش بالا‌خیس برای حفاظت از پوست در قبال باد و سوز و سرما و در فصل تابستان کرم پودرهای سبک‌خیس با بیس آب گزینش بهتری می باشند.

ثبت کرم پودر
خیلی از خانم‌ها به خصوص اشخاصی که پوست چرب دارا‌هستند از دوام معدود کرم پودر روی صورتشان گله میکنند. به کار گیری از محصولاتی مثل پودر فیکساتور بیس این خلل را تا حدود متعددی برطرف می نماید.

رنگ کرم پودر
بعداز تعیین دسته کرم پودر که با محصول پوست شما منطبق داشته باشد تعیین رنگ کرم پودر اهمیت متعددی داراست. در غیر این رخ کرم پودر فیس شمارا مانند یک ماسک تصنعی می کند.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۱۱:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تثبیت کرم پودر


پن استیک
این کرم پودر بافت سنگین دارااست و برای پوشش معایب پوستی و سرخی جراحت بسیار مطلوب میباشد. مقداری از آن را روی محل می‌گذاریم و با یک اسفنج محو کنید.

بهترین مارک کرم پودر
کرم پودر مطلوب پوست خشک

بعداز خزینه پوست فیس‌شان حس کشیدگی و خارش می‌کند. رنگ صورت‌شان به خیال و خاطر انعکاس ‌ندادن نوروفروغ مات و مایل به خاکستری میباشد و کمتر اثری از آکنه در پوست‌شان دیده می‌شود در حالتی‌که جزو این جور اشخاص هستید؛ یعنی متاع پوست شما خشک میباشد پس باید کرم پودرهایی مطلوب با پوست‌تان را بخرید. اولویت در تعیین شما باید کرم پودری باشد که کمبود پوست‌تان را جبران کند و وضعیت شادابی به پوست شما داده و فروغ و روشنایی را به اندازه کافی در رخ‌تان انعکاس دهد. به هیچ وجه از کرم پودرهایی مثل پن‌کیک‌های خشک به کار گیری نکنید کرم‌پودرهای مایع با بیس روغنی بهترین تعیین برای شما می‌باشند و تمام کرم پودرهایی که وضعیت شاینی دارا هستند فیس شما‌را سرزنده‌خیس و زیباتر نشان می‌دهند البته در شرایطی که مشکلی در پوست‌تان مثل لک، اسکار و. . . .دارید و پوشش این کرم‌ها را مطلوب نمی‌بینید در آغاز پوست‌تان را مرطوب کنید و یک لایه پن استیک یا فون چرب(سوپرا) روی پوست‌تان بزنید و پس از کرم پودر مایع به کارگیری کنید.


کرم‌پودر مطلوب پوست چرب

برخی اشخاص بعداز شست‌وشو پوست‌شان خیلی زود چرب می‌شود و منافذ گشوده زیاد، کمدون و جوش های آکنه‌ای و برخلاف پوست‌های خشک ظاهری درخشان دارااست؛ در شرایطی‌که پوست شما چرب میباشد هنگام خرید کرم پودر مسلما به لیبل آن اعتنا کنید که روی آن کلمه ( oil free)یا (matt)درج شده باشد. در غیر این چهره خیر فقط براقی پوست شما‌را تشدید می‌کند بلکه باید خودتان را برای زدن جوش‌های بدتر فراهم کنید. کرم پودرهای مایع یا جامد با بیس آب وپن‌کیک های خشک تعیین خوبی برای به کار گیری روزانه شما میباشد. در صورتی که پوستتان نیاز به یک پوشش قوی‌خیس داراست پیشین از زدن کرم مایع با یک پد مرطوب یک لایه ازفون خشک(آکوا) روی پوست‌تان بزنید.

 


تثبیت کرم پودر

خیلی از خانم‌ها به‌خصوص کسانی که پوست چرب دارا‌هستند از دوام کم کرم پودر روی صورتشان گله می‌کنند. به کار گیری از محصولاتی مثل پودر فیکساتور بیس این مشکل را تا حدود زیادی برطرف می‌کند.


کرم پودر مطلوب پوست ادغام

پوست ترکیب، رایج‌ترین مدل پوست میباشد. نصیب Tصورت (زنخدان، پیشانی و روی بینی) چرب و معمولا در این نواحی کمدون‌های سرسیاه یا آکنه دیده می‌شود و بقیه نصیب‌ها خشک‌خیس میباشد. پوست در فصل‌تابستان معمولا به‌خصوصیات پوست‌های چرب و فصل زمستان به پوست‌های خشک شباهت داراست. در حالتی که پوست شما در این جور قراردارد باید یک کرم پودر مطلوب پوست‌های خشک و یک کرم پودر مطلوب پوست‌های چرب برای 2 فصل سوز و سرما و گرما داشته باشید. در کل کرم پودرهای مایع با بیس آب گزینش خوبی برای پوست‌های ادغام میباشد.


رنگ کرم پودر

بعداز گزینش دسته کرم پودر که با کالا پوست شما همخوانی داشته باشد گزینش رنگ کرم پودر اهمیت زیادی دارااست. در غیر این چهره کرم پودر فیس شما‌را مانند یک ماسک مصنوعی می‌کند. بعضی‌ها به خطا یک سری جایگاه پر‌نور‌خیس یا تیره‌خیس از رنگ پوست‌شان را تعیین می‌کنند. زدن کرم پودر پر‌نور‌خیس از پوست فیس را پیر‌خیس و رنگ آن را مایل به خاکستری و کرم پودر تیره‌خیس از پوست فیس را کدر نشان می‌دهد. پس برای داشتن پوستی زیبا و طبیعی باید رنگ کرم پودرتان همرنگ با رنگ پوست‌تان باشد. تقریبا اکثر مارک های دارای اعتبار آرایشی تستر دارا هستند تا شما بتوانید شل‌خیس تعیین کنید. ولی یکی از رایج‌ترین مشکلات خانم‌ها برای تعیین رنگ کرم پودر،آزمایش کردن آن روی پشت دست میباشد درصورتی که اختلاف سکو زیادی بین رنگ پوست رخ با دست موجود هست. بهترین روش برای گزینش رنگ مطلوب ‌زدن مقدار کمی از آن روی قسمتی از چهره مثل روی آرواره یا فک و مقایسه آن با رنگ پوست در نوروفروغ طبیعی میباشد..

 


کرم‌پودر مطلوب پوست نرمال

پوست نرمال ایده‌آل‌ترین گونه پوست میباشد. پوستی تندرست و شاداب که چربی و آب متعادلی دارااست. چنانچه خوش‌بخت هستید و پوست شما در این گونه جای دارد از هر کرم‌پودری می‌توانید به کارگیری کنید. برای فصل زمستان کرم‌پودرهای روغنی با پوشش فراتر برای حفاظت از پوست در قبال باد و سوزوسرما و در فصل تابستان کرم پودرهای سبک‌خیس با بیس آب تعیین بهتری می باشند.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۸:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پوست ما چرا و به چه شکل مسن میگردد؟


عد از کرم روز، کرم مرطوب‌کننده و حدود 20 دقیقه سپس، کرم ضدآفتاب می بایست زده شود.
اکثری از پزشکان کارشناس پوست و موی معتقدند هیچ کرمی برای پوست اثرگذار وجود ندارد مگر اینکه ممتد و با اعتنا استعمال شود در غیر این فیس هیچ کرمی با یک توشه مصرف‌ اعجاز نمی‌نماید. یکی شیوه‌های محافظت از پوست، به کارگیری از کرم‌های روز و شب میباشد البته سوال‌های متعددی درباره ی آن ها موجود است. با پزشک حسین طباطبایی، کارشناس پوست و مدرس دانش کده علم ها طبابت تهران، در زمینه ی اینکه به هیچ وجه از چه هنگامی و از چه سنی بایستی حفظ‌های پوستی را استارت کنیم، خاطرنشان کرد‌وگو کرده‌ایم.

بهترین مارک کرم پودر
پوست به‌طور طبیعی به مرور زمانه و با ارتقاء سن در گیر تغییراتی می گردد که بخشی از آن بیرون از عزم و به جهت طبیعت آدم میباشد و بعضی مرتبط با حالت معاش و عواملی مثل آب‌وهوا، حالت شخص مانند بیماری‌ها و استرس‌های عصبی میباشد. صدمه‌هایی هم که به پوست وارد می گردد، روی جوانی و سالم آن تاثیرگذار میباشد که مهم ترین این صدمه‌ها نورآفتاب میباشد. ضربه‌ها، خراشیدگی‌ها و جراحت‌ها، سوز و سرما و گردوغبار و شن نیز به پوست زخم میزنند. استعمال از کرم‌های زیبایی و آرایشی غیراستاندارد و تغذیه بد هم از توان حفاظتی پوست می‌کاهند. نقطع ی عطف جوانی و شادابی پوست در 25سالگی میباشد. از این سن به سپس، ایجاد‌وساز کلاژن به ندرت نادر و چین‌وچروک پوست یا این که پیری فیزیولوژیک ابتدا می گردد. هم اکنون چنانچه صدمه‌ها و عامل ها خطرزای بیرونی بیش تر و محافظت کمتر باشد، این پروسه سریع می گردد مخصوصا از 50 سالگی به سپس که هورمون استروژن که در کلاژن‌سازی نقش بسزایی دارااست، یک دفعه متوقف میشود.

چطور می گردد جلوی این مراحل پیری پوست را گرفت؟
تنها با انجام نگهداری‌های پوستی و دوری از عامل ها صدمه‌زا می‌اقتدار جلوی این تغییرات را گرفت یا این که فرایند آن را کندتر کرد. رسیدگی به پوست ضروری میباشد و یک کدام از شیوه های آن به کارگیری از کرم‌های روز و شب میباشد.

این کرم‌‌های روز و شب چه‌طور از پوست مان مراقبت مینمایند؟
پیش از تعریف‌و‌تمجید کرم‌ روز و شب بایستی بگوییم که به کار گیری صرف این کرم‌ها سوای داشتن روش معاش سلامت نمی‌تواند بازدارنده بروز جراحت‌ها و چروک پوست شود. هر که به مصرف موادقندی زیاد، تناول کردن غذاهای چرب و شیرین، مصرف زیاد و بیش تر از حد شیر، سیگارکشیدن (به جهت تنگی عروق و گردش ناکافی خون در پوست) و نوشیدن الکل که روی عروق و کبد تاثیرگذار میباشد عادت دارااست، معاش‌اش پراسترس میباشد و با بدخوابی و انجام ندادن عمل‌های جسمی و ورزش معاش میکند و قصد تغییر و تحول این‌شیوه را ندارد، نباید انتظار داشته باشد کرم‌ها چین ‌و چروک زودرس پوست و مورد‌های مستعد برای صدمه‌های پوستی را از در بین برنده شود. از طرفی قرارگیری همیشگی در تحت نورآفتاب مهم ترین ادله پیری پوست میباشد. ضمن اینکه می توانیم این علت‌ها را تا حدی تعدیل کنیم، می توانیم از کرم‌های نگهدارنده نیز به کار گیری کنیم.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۱۱:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

درباره الکترو صنعت پارسه

درباره الکترو صنعت پارسه

تعمیرات تخصصی الکترونیک صنعتی ( تعمیر اینورتر درایو ، تعمیر سافت استارتر ، تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی و... )

الکترو صنعت پارسه با سالها تجربه و با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته های الکترونیک و برق و صنایع وارد بازار کار و تعمیرات تخصصی انواع بردهای الکترونیکی از جمله تعمیر اینورتر درایو ، سافت استارتر و تعمیرات تجهیزات اتوماسیون صنعتی شده است.

هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این مجموعه تلاش مستمر در راه ساختن و آبادانی میهن عزیزمان و بی نیازی کشورمان در زمینه تعمیرات و خدمات رسانی به صنعت بود است .

در همین راستا تکنسینهای فعال در الکترو صنعت پارسه با بهره گیری از نیروهای تحصیل کرده و مستعد در عرصه تعمیرات اینورتر درایو های AC - DC - SERVO ، تعمیر سافت استارت،تجهیزات اتماسیون صنعتی،PLC،HMI،تعمیر ایسیو و یونیت کنترولرها،تجهیزات مدرن صنعتی،برد لوازم پزشکی،لوازم خانگی در کشورعزیزمان نمودند.

همچنین الکترو صنعت پارسه در زمینه مشاوره و راه اندازی تجهیزات صنعتی فعالیت مستمری داشته و دارد.

سعی و تلاش مدیریت الکترو صنعت پارسه افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری در شرکت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .

همچنین مجموعه ما اماده عقد قرارداد با شرکتها - سازمانها و کارخانجات جهت امور گارانتی تامین و نگهداری محصولات تولیدی و وارداتی میباشد.

تعمیرات تخصصی در مجموعه الکترو صنعت پارسه :

تعمیرات اینورتر های صنعتی / سافت استارتر / کنترل دما / ایسیو و یونیتهای کنترل

 • اینورتر های AC                                 
 • اینورترهای DC
 • سروو درایوها
 • سافت استارتر ها
 • کنترل کننده های دما
 • ایسیو و مانیتورهای ماشیهای سنگین و راهسازی

تعمیرات درایو های صنعتی شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار قدرت
 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار DC BUS
 • تعمیر مدار گیت درایو IGBT
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تست و تعویض پل دیود و IGBT
 • تعمیر بانک خازنی
 • تعمیر مدار CPU
 • تعمیر  کارت های I/O
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری
 • تعمیرات اینورتر

تعمیرات سافت استارتر شامل موارد زیر میباشد : ( تعمیر سافت استارت )

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تعمیر مدار گیت درایو تریستور
 • تعمیر مدار بای پس
 • تعمیر مدار I/O
 • تست و تعویض تریستور
 • تعمیر CPU
 • تعویض رله های بای پس
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات کنترل دما شامل موارد زیر میباشد :

 • تعمیر مدار سوئیچینگ ( تغذیه )
 • تست رله ها
 • تست سنسور و عملکرد کنترلر
 • تعمیر کی پد و نمایشگر
 • رفع انواع خطاهای سخت افزاری و نرم افزاری

تعمیرات ایسیو و مانیتور های خودروهای سنگین و راهسازی : ( تعمیر ایسیو )

تعمیرات مدارهای الکترونیکی انواع ماشینهای راهسازی ، اتوبوس ، تریلر ، کامیون  جرثقیل و ... تمامی برندهای موجود

 • تعمیر یونیت کنترل موتور
 • تعمیر یونیت کنترل گیربکس
 • تعمیر یونیت مدیریت ترمز
 • تعمیر یونیت  سیستم تعلیق
 • تعمیر یونیت تولید باد
 • تعمیر یونیت سیستم هشدار
 • تعمیر یونیت فلاشر
 • تعمیر یونیت کنترل آلاینده های خروجی
 • تعمیر یونیت کنترل تجهیزات اتاق
 • تعمیر مدار کولر و تهویه مطبوع
 • تعمیر یونیت ریتاردر
 • تعمیر مانیتور
 • تعمیر کیلومتر
 • برنامه ریزی و تغییر پارامتری

 

امکان تعمیر بردهای در مجموعه الکترو صنعت پارسه به شرح زیر میباشد : ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی اینورتر درایوهای AC - DC - SERVO در کیلوات مختلف ( تعمیرات اینورتر )

تعمیرات تخصصی سافت استارتر ها در کیلوات های مختلف ( تعمیر سافت استارت )

تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات اتماسیون صنعتی ( HMI-plc و ... )

تعمیرات تخصصی انواع کنترل دما ها

تعمیرات تخصصی انواع بردهای صنعتی ( سویچینگ-منابع تغذیه و... ) ( تعمیرات درایو )

تعمیرات تخصصی تجهیزات ابزار دقیق

تعمیر تخصصی انواع یونیت کنترلرها - ecu خودروها و ماشین الات راهسازی – سنگین – خودروهای وارداتی و ایرانی

تعمیرات انواع بردهای الکترونیکی خودرو و ماشین الات صنعتی

تعمیر تخصصی انواع بردهای الکترونیکی لوازم خانگی

تعمیر تخصصی انواع بردهای صنعتی (cnc و ... )

تعمیر تخصصی اینورترهای جوش رکتیفایر

تعمیر تخصصی بردهای لوازم پزشکی

تعمیر تخصصی انواع سوِیچینگ

مهندسی معکوس طراحی ساخت و کپی مدارات الکترونیکی

و ...

برندهای اینورتر ( تعمیرات اینورتر ) ، سافت استارترها ( تعمیر سافت استارت ) و کنترل دماهای صنعتی:

کنترل تکنیک Control Techniques - امرسون Emerson - دلتا Delta - ال اس LS - کب KEB - ای بی بی ABB - پارکر Parker - یوروترم Eurotherm - یاسکاوا Yaskawa - امرن Omron - اشنایدر Schneider Electric - زیمنس Siemens - دانفوس Danfoss - امترون Emotron - تله مکانیک Telemecanique - وکن Vacon - الین Elin - سانفار Sunfar - جفران Gefran - پاترن Powtran - لنزه Lenze - بامولر Baumueller - سانترنو Santerno - اینوت Invet - هیتاچی Hitachi - ویچی Veichi - پاناسونیک Panasonic  - میتسوبیشی Mitsubishi - هیوندای Hyundai - تکو Teco - کینکو Kinco - پرتو صنعت - SEW - الن بردلی Allen Bradley - فوجی الکتریک Fuji Electric - وگ Weg - ریچ Rich - ای ایستار iAstar - لوری سومر Leroy somer - پاور الکترونیکس power electronics - بالدور Baldor - فانوک Fanuc - مولر Moeller - اتون Eaton - اوکام Aucom .

برندها های خودروهای سنگین و راهسازی ( تعمیر ایسیو ) :

اسکانیا Scania - ولوو Volvo - بنز Benz - مان MAN -  کاترپیلار Caterpillar - کماتسو Komatsu - هیوندای Hyundai - داف DAF - ایوکو Iveco - هینو Hino - دانگ فنگ Dongfeng - ماک Mack - ایسوزو Isuzu - رنو Reno - دوسان Doosan - کمنز Cummins - هیتاچی Hitachi - کامینز Cummins و...

در صورت داشتن هر گونه سوال ( تعمیرات اینورتر ) با کارشناس فنی تماس حاصل فرمائید : ۰۹۱۲۹۲۱۸۶۸۰ حیدری

اطلاعات تماس بیشتر :

تلفن : 02166386445 ------ 02166857821
همراه : 09129218680 
آدرس سایت منبع : www.e-s-p.ir
ایمیل : workshop.esp.ir@gmail.com
اینستاگرام : heydari_esp
 تلگرام : electrosp@


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۲:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

افزایش ورودی گوگل 250 ثانیه ای

همانطور که باید بدانید ورودی گوگل تاثیری بیش از 70 درصد در ارتقا و پیشرفت سئو و افزایش رتبه وب سایت می گذارد.
حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند. !

یکی از مهم ترین فاکتور های سئو و افزایش رتبه سایت، بالا رفتن تعداد ورودی های گوگل به صورت کاملا طبیعی است.

یکی دیگر از عوامل مهمی که در کیفیت ورودی گوگل دریافتی وجود دارد کلیک کردن کاربر در سایت بعد از ورود به سایت است.
کلیک صورت گرفته برای سایت بسیار مفید است که باعث هدایت به صفحه ای دیگر از وب سایت شود. این فرایند علاوه بر امتیاز مثبت برای سایت به معنای سئو اصولی و صحیح ورودی گوگل می باشد.

 

چرا ورودی گوگل هدفمند :

ورودی گوگل به کسب کار شما اعتبار می بخشد تا بتوانید با کلمه کلیدی مربوط به تخصص و خدمات خود، بیشتر دیده شوید و در طولانی مدت کلیک بیشتر و در نتیجه منجر به فروش عالی و درخشش سایت در نتایج در میان رقبا، باعث افزایش نرخ ctr سایت می شود.
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد این فرایند به مرور زمان رتبه سایت را بر روی آن کلمه کلیدی افزایش می دهد .

 

تاثیر ورودی گوگل برای وب سایت:

افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz

 

دیگر تاثیرات ورودی گوگل زماندار "۸۰ و "۱۵۰ و "۲۰۰ و "۲۵۰ ثانیه ای :

بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا

 

بیشتر افراد اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن افزایش دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود کمک می گیرند.

با سفارش ورودی گوگل در شیک رنک می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش جایگاه سایت شما در گوگل خواهد داشت.

همین امروز با سرویس های ورودی گوگل شیک رنک شروع کنید .

لینک سفارش : https://www.chicrank.com/google.php

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۷:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کرم پودر چیست ؟

همه چیز در مورد کرم پودر ها!
در این مقاله ابتدا به اینکه کرم پودر چیست می پردازیم  و پس از یک مقدمه به ویژگی های یک کرم پودر خوب را به طور کامل توضیح می دهیم.

 بهترین مارک کرم پودر

کرم پودر چیست ؟
هر نقاشی و هر نوع کار هنری نیاز به زیر ساخت خودش را دارد! بر همین اساس یک آرایش صورت نیز نیازمند زیر ساخت خودش است.

یکی از مهم ترین مراحل یک آرایش خوب استفاده از کرم پودر است.کرم پودر ها به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند:

کرم پودر مایع
کرم پودر مرطوب
پنکیک
پن استیک
 

کرم پودر صورت شما مهم است
کرم پودرهای مایع برای پوست صورت
این نوع از محصولات به دلیل روان بودن، استفاده ی ساده تری دارند. هب همین دلیل این نوع محصول از همه نوع آن بیشتر محبوبیت دارد.

این نوع از کرم برای پوست های خشک و معمولی بسیار مناسب هستند. افرادی که دارای پوست چرب هستند می نوانند از نوع بدون روغن آن (Oil Free) استفاده کنند. مقداری از آن را به صورت پراکنده به پوست صورت خود بمالید و سپس با دست یا پد پخشش کنید.

کرم پودر مرطوب
این نوع دارای ویژگی های زیر است :

این نوع حاوی مقدار زیادی رطوبت و روغن است.
مواد تشکیل دهنده آن دارای جذب کندی هستند.
مواد سنگین تری نسبت بقیه دارند.
مناسب برای پوست های خشک
در زمان استفاده از آن باید مطمئن شوید که جذب پوست شده است.

در رابطه با این موضوع می توانید از وسایل زیر بهره ببرید:

پد آرایشی
اسفنج مرطوب
پارچه نرم مرطوب
استفاده با دقت از دست
نوع پن استیک
این نوع از کرم پودرها دارای پوشانندگی بسیار زیادی هستند که در موارد زیر استفاده می شوند:

پوشش جای جوش
پوشش لک و آکنه
پوشش جای زخم
پوشش پستی های پوست صورت
در استفاده از این نوع محصولات با دقت نمایید که زیاده روی نکنید!!

روش استفاده :

پوست را ابتدا تمییز نمایید.
مقداری از مواد را روی پوست خود بمالید.
با استفاده از یک اسفنج مرطوب آن را پخش کنید به صورتی که مشکل پوست محو شود.
نوع پنکیک
این نوع از کرم ها به صورت پودر جامد به بازار عرضه شده اند. در اکثر فروشگاه ها و لوازم آرایشی ها موجود است.

این نوع از کرم را به صورت پودر درون یک ظرف به صورت فشرده و همراه یک پد برای استفاده به فروش می رسانند.

انواع آن

انواع پوست صورت :
پوست  انسان دارای انواع مختلفی است. در هر نوع از پوست مراقبت های لازم باید صورت پذیرد.

انواع پوست به صورت زیر دسته بندی می شود:

پوست خشک
پوست چرب
پوست نرمال
پوست مختلط
کرم پودر برای پوست خشک
کسانی کهپوست خشک دارند دارای علایم زیر می باشند:

پوست خشک و غیر قابل انعطاف
حالت پلاستیکی گرفتن
کدر
گاهی وجود آکنه
گاهی پوسته پوسته شدن ( سفید شدن اطراف دهان )


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۱:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هنگام خرید اسباب و اثاث آرایشی


پیشنهاد کاربردی:

هنگام خرید اسباب و اثاث آرایشی، قبلی از پسندیدن رنگ این تولید ها، در ادامه مورخ مصرف آن باشید. محصول ها دارای اعتبار بدون شک دارنده مورخ ایجاد و مورخ انقضا می‌باشند.

بهترین مارک کرم پودر

معمولا تولیدات آرایشی زمانی بوی بدی میگیرند و دیگر قوام و پوشانندگی اول خودشان را ندارند، نشان میدهد که مورخ مصرفشان به انتها رسیده میباشد
غلط سوم : خرید متاع قلابی به جای اصل

ممکن میباشد شما به باکس یک ریمل نگاه نمائید و مشاهده کنید برچسب در دست گرفتن کیفیت وزارت بهداشت را دارااست و با خیال و خاطر ریلکس آن را بخرید، البته بد وجود ندارد بدانید صرفا داشتن برچسب وزارت بهداشت کفاف نمیدهد.

 

پزشک معالج سید جمال سعید واقفی، دبیر انجمن داروسازان میگوید: «گهگاه مواد آرایشی بهداشتی که حتی از شبکه‌های قانونی و با جواز وزارت بهداشت و معالجه وارد مرزوبوم می گردند، بسته بندی پلمپ گردیده ندارند و به راحتی بوسیله اشخاص سود جو تخلیه و با مواد دیگری مالامال میگردند که ممکن میباشد عارضه ها بدی روی تندرست پوست شما بر جای بگذارند.

 

در این حالت شما پول متعددی بابت یک برند دارای اعتبار پرداخته اید، البته اسباب آرایشی قلابی را مصرف میکنید. در بعضی از مورد ها، خلافکاران حتی قالب ظروف و برچسب مواد فرنگی را ساخته و با موادی بسیار مختلف با موادی که روی کاسه درج شده‌است، مالامال می‌کنند که‌این مساله سالم مصرف کنندگان را تهدید می‌نماید. این در حالی میباشد که با وجود پرداخت هزینه بسیار زیاد برای تنظیم مواد فرنگی و با اطمینان از برچسب وزارت بهداشت، گشوده هم معین وجود ندارد که حقیقتا چه چیز مصرف می‌کنند.»

 

سفارش کاربردی:

برای اینکه مبتلا چنین مشکلاتی نشوید، نخستین اسباب آرایشی دارای اعتبار را گزینش فرمائید و آنگاه از برچسب وزارت بهداشت و پلمپ بودن آن متاع مطمئن گردید.

 

چندی میباشد که شما برچسب های سفیدرنگی با نوشته های به رنگ سیاه را روی تولید ها آرایشی می‌بینید. بر طبق ماده 11 ضابطه مواد خوردنی، آشامیدنی، آرایشی و بهداشتی می بایست روی تمام اقلام فرنگی، برچسب فارسی نویسی دربرگیرنده اسم فرآورده، اسم تجاری، مورخ ساخت و انقضا، شماره جواز ورود از وزارت بهداشت و اسم کمپانی واردکننده نوشته شده باشد.

 

اعتنا فرمایید شماره تثبیت، شماره بهره‌برداری و بارکد اصلا آرم جواز ساخت بهداشتی وجود ندارد و مواد آرایشی می بایست دارنده پروانه تولید یا این که جواز قانونی ورود از وزارت بهداشت، معالجه و فراگیری طبابت باشند.

 

بد وجود ندارد بدانید مندرجات وزارت بهداشت روی مواد وارد شده به سه صورت برچسب، مهر ( مانند درج مورخ ایجاد و مورخ انقضا) یا این که به طور فارسی‌نویس روی برچسب اصلی پیاله میباشد که گونه انتها، شایسته ترین جور ممکن برای غیرتقلبی بودن آن محصول ها میباشد.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۸:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عسل و لیمو برای آب ژاور پوست رخ و تن


به نقل از ایلنا، آبژاور پوست و کرم روشن کننده پوست فیس و تن بهتر میباشد گیاهی و با مواد اول طبیعی تهیه و تنظیم شود تا سوای نگرانی از پیری و چروک شدن پوست گزینه استعمال قرار گیرد.

فروغ و روشنایی خورشید ، آلودگی هوا و طولانی تر عکس العمل های شیمیایی منجر تیره شدن پوست میگردند به همین برهان علاوه بر کسانی که پوستشان تیره میباشد حتی اشخاصی که پوستشان پر‌نور میباشد گشوده هم سراغ کرم های سفیدکننده میروند. اما اکثری از اشخاص از عهده هزینه‌های سنگین این کرم‌ها بر نمی‌آیند یا بخش اعظمی تایم ها ابدا به نتیجه ها مناسب و دلخواه خویش نمی رسند.

روش تهیه و تنظیم کرم وایتکس پوست با مواد گیاهی و طبیعی

بهترین مارک کرم پودر

درین بخش 3 ورژن خانگی برای تهیه و تنظیم این کرم‌ها را به شما یادگرفتن میدهیم اما لازم بذکر میباشد که درصورتی که میخواهید این کرم‌ها به طور کامل تاثیر نماید می بایست طبق ورژن‌ها و ظریف و بی نقص کار کنید:

عسل و لیمو

عسل و لیمو برای آب ژاور پوست رخ و تن

ماست و عسل آبژاور طبیعی پوست

نصف فنجان ماست بی آلایش، عسل 1 قاشق چایخوری ، آبلیمو 2 قاشق غذاخوری ، بادام نپخته 4 عدد ( بادام را پودر فرمائید ) و مقدار پاره ای زردرنگ چوبه را تماما با هم ترکیب نمائید و هر شب قبلی از خواب این کرم را روی پوست منزه و فارغ از آرایش و پیرایش خویش بمالید و صبح بشویید .

آبلیمو و زردچوبه شایسته ترین کرم سفیدکننده پوست چهره خانگی

10 قطره آبلیمو و مقدار یه خرده زردچوبه را با 2 قاشق چایخوری آرد گندم ادغام نمائید و یک کرم سنگین تهیه و تنظیم نمائید و هر شب روی پوست خویش بمالید و صبح بشویید در حالتی‌که پوست حساسی دارید آبلیمو را از نسخ حذف فرمایید و آب بجای آن طولانی تر فرمایید.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۱۶:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی پرطرفدارترین تولیدات آرایشی کرم پودر


یکی پرطرفدارترین تولیدات آرایشی کرم پودر میباشد که می بایست به صحت استعمال شود. کرم پودر میتواند پوست شمارا بی عیب و نقص نشان دهد، استعمال اشتباه از آن هم میتواند اثر ضد‌و‌نقیض داشته باشد. به این ترتیب همت نمایید با رعایت اصول به کار گیری از این جنس از این ایرادات اجتناب نمائید. نکته ای که اکثری از خانم ها از غافلند رعایت نکاتی میباشد که در طول استعمال از کرم پودر بایستی رعایت نمایند. در‌این نوشته ی علمی به باز نگری ۱۰ آیتم از خطاها در استعمال از کرم پودر که سبب میگردد رخ شما غیر طبیعی و تصنعی و مصنوعی به حیث رسد, میپردازیم پس با ادامه ی این نوشته‌علمی با خبرنامه ی اینترنتی گیسو بدن رو یار و همدم باشید.

 

 

 

۱- به کار بستن از کانسیلر پیشین از زدن کرم پودر
در شرایطی‌که قبلی از زدن کرم پودر از کانسیلر پایین دیده استعمال نمایید سبب ساز می گردد واحد سنجش بیش تری جذب پوست شود و فیس شما تصنعی به لحاظ رسد. برای دریافت کردن فیض ای بهتر میباشد در بالا از این فرآورده بزنید بعد یه خرده از کانسیلر را تحت دیده بزنید و پخش نمائید.

بهترین مارک کرم پودر

مطالعه طولانی تر: ترفند‌های مهم استعمال از کانسیلر که بایستی بدانیم

۲-عدم استعمال از پرایمر
پرایمر برای صاف و یک پارچه کردن پوست بسیار مهم میباشد. گذشته از زدن آن مسلما از پرایمر استعمال نمائید چون سبب ثبت و ماندگاری پیرایش میگردد.

 

خرید شایسته ترین پرایمرها از دکان اینترنتی موی بدن رو

 

۳- استعمال از کرم پودر در طول نامناسب
کرم پودر را قبلی از اینکه مرطوب کننده خویش کم آب شود به کارگیری فرمائید. بعداز این که از مرطوب کننده استعمال کردید طاقت نمایید تا جذب پوست شود بعد از آن استعمال نمایید.در نوشته ی علمی قریه کرم برتر برای شما تماما بدین مسئله پرداخته شده‌است.

۴- پخش کردن با انگشت
کرم پودر را با انگشت دست پخش نکنید چون سود ای مناسب نتایج نخواهد شد. برای پخش کردن آن از پد اسفنجی مرطوب و یا این که برس منحصربه‌فرد آن به کار گیری نمائید. کرم پودر را با حرکاتی ضربه ای و آهسته بر روی فیس پخش فرمائید.

 

خرید پد اسفنجی

۵- به کار گیری زیاد از این کالا آرایشی
به کار گیری بیش تر از حد از این متاع آرایشی سبب ساز میگردد چهره شما تصنعی و غیر طبیعی به حیث رسد. پس در به کار گیری از آن تعادل را رعایت نمایید تا رخ شما‌را صاف و یک پارچه نشان دهد.معیار پاره ای را بر روی چهره به کار گیری فرمائید.

۶- تعیین کرم پودر نامتناسب با پوست
گذشته از خرید یک کالا آرایشی، مهم میباشد که بدانید کدام دسته برای پوست شما مطلوب میباشد. با اعتنا به کم آب و یا این که چرب بودن پوستتان می بایست مدل این وسیله آرایشی را گزینش فرمایید. برای مثال در شرایطی که پوست شما کم آب میباشد بایستی کرم پودری تعیین فرمایید که کرمی و مرطوب باشد.


برچسب: بهترین مارک کرم پودر،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۵:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)